گروه فنی دماساز
به وب سایت گروه فنی دماساز خوش آمدید.     ــ     رضایت مشتریان دماساز، ضمانت خرید شماست.


درباره‌ی ما

برای ما نیز همانند بسیاری از مردم ایران مقوله تامین مناسب گرمایش و سرمایش محیط زندگی و کار اهمیت خاصی دارد و در طول دوران زندگی چه به دلخواه و چه به اجبار از وسیله های مناسب و استاندارد و وسایل نامناسب و غیراستاندارد برای تامین گرمایش و سرمایش محل کار و زندگی خود استفاده کرده ایم. اما آنچه در طی سالهای گذشته رخ نموده، توجه مردم ایران به مساله کیفیت زندگی  است.

با ورود گاز طبیعی به چرخه سیستم تاسیسات ساختمان ها و در ابتدا استفاده گسترده مردم ایران از آبگرمکن ها و بخاری های گازسوز و متاسفانه تلفات ناشی از عدم تطابق اکثر لوازم گاز سوز موجود در کشور با استانداردهای جهانی موجبات لزوم تجدید نظر در شکل و ماهیت لوازم گاز سوز را فراهم نمود، پیرو آن بحث کمبود سوخت های فسیلی و افزایش قیمت حامل های انرژی، اتلاف انرژی بسیار زیاد در موتورخانه های سنتی مشکلاتی را به وجود آورد و لزوم استفاده از تجهیزات و تاسیسات مطابق با استانداردهای جهانی، همراه با تکنولوژی های نوین را بیش از پیش عیان نمود.

 

از این رو گروه فنی دماساز با هدف ارائه محصولات باکیفیت و کارآمد و ارائه اطلاعات فنی و تخصصی در رابطه با ایجاد تاسیسات گرمایشی و سرمایشی در ابتدای سال 1384 تاسیس شد. گروه فنی دماساز همواره تعهد خود مبنی بر ارائه محصولات با کیفیت را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده و با جمع آوری تعدادی از بهترین برندهای روز دنیا، سعی در ارائه خدمات مناسب به ایرانیان عزیز نمود.اطلاعات تماس دماساز
آدرس فروشگاه : زنجان خیابان صفا روبروی کارخانه کبریت سابق پلاک 170

دماساز با بزرگترین شبکه خدمات پس از فروش

تلفن تماس با فروشگاه      33472745-024 (8خط)

کلیه حقوق وب سایت متعلق به گروه فنی دماساز می باشد. 2005-2017