گروه فنی دماساز
به وب سایت گروه فنی دماساز خوش آمدید.     ــ     رضایت مشتریان دماساز، ضمانت خرید شماست.


رادیاتور RADSON
کارخانه توليد رادياتورهای فولادی رادسون در سال 1966 در شهر زونهوون كشور
بلژيك تاسيس گرديد. كمپانی رادسون يکی از مهمترين توليد کنندگان رادياتور در اروپا به شمار می رود. از سال 1990 شرکت رادسون با شركتِ چند مليتی فنلاندی رتينگ ICC ادغام گرديد و هم اكنون دارای شعباتی در فرانسه، لهستان،آلمان، فنلاند، اتريش و انگلستان است. واحد مستقر در بلژيک روزانه حدود 7000 تا 10000 بلوك رادياتور پانلي توليد می کند كه حجم توليد آن در صورت نياز تا 13000 بلوك رادياتور قابل افزايش است. كمپاني رادسون شهرت جهانی خود را از توليد انقلابی خود تحت عنوان اصل "2 در 1" بدست آورد، که طبق اين اصل، در طراحی پانل های رادياتور، هر 2 مجرا، كه وظيفه هدايت آب را داخل رادياتور بر عهده دارند باهم ادغام شده اند. اين تکنيک ابتکاری به همراه طراحی خاص داخل رادياتور(كنوكتورها)، موجب افزايش ظرفيت گرمايی رادياتور و انتقال سريع حرارت می گردد. امروزه رادسون به سرمايه گذاری خود در جهت ارتقای کيفيت و افزايش بازده رادياتورها، با در نظر گرفتن شرايط زيست محيطی ، ادامه می دهد و بعنوان يک متخصص در زمينة طراحی و توليد رادياتور، جهت كاهش آلودگي محيط زيست، کاهش آلودگی صوتی به همراه افزايش بهره وری رادياتورها، بطور مستمر و موثری پيشرفت می کند. فراوانی گواهينامه های بين المللی که رادسون اخذ کرده است شاهدی بر اين مدعا ست. كمپانی رادسون می کوشد تا در کنار توليد محصولاتی با کيفيت بالا، خدمات کاملی نيز ارائه کند. اين خدمات شامل عرضه محصولاتی در مدل ها و رنگ ها و سايز ها ی مختلف براي رادياتورهای پنلي، رادياتورهای مخصوص حمام و رادياتور های تزئينی می باشد. علاوه بر اين، كمپاني رادسون رادياتورهای خود را به مدت ده سال گارانتی همه جانبه و بدون قيد و شرط می کند.

هماهنگی هر چه بيشتر با محيط زيست:
واحد توليدی رادسون در زونهوونِ بلژيك در كنار درياچه و در محل طبيعي زيبای تپه های ليمبورگ واقع گرديده است. رادسون اميدوار است در کنار اين منطقة حفاظت شدة طبيعی و هماهنگ با آن توسعه يابد. كارخانه رادسون از چند قسمت تشكيل شده است كه قسمت توليد رادياتورهاي پانلي در آن حدود 75000 متر مربع مساحت دارد. با اجرای قانون BAT ، در طی 7 سال گذشته شركت رادسون بيش از 50 ميليون يورو برای توسعه و نگهداری محيط زيست هزينه نموده است. سرمايه گذاری رادسون در بخش محيط زيست بالغ بر 8/6 ميليون يورو در سال می باشد. رادسون در طی فرآيند کار خود، در صدد کاهش مصرف مواد اوليه، انرژی و آب، کاهش آلودگي صوتي و زيست محيطي بوده كه اين امر منجر به اخذ استاندارد زيست محيطي ISO 14001 در اواخر سال 2003 گرديده است.

گروه رادسون شركتي توانمند و داراي رتبه A جهانی:
اين شركت با فروش ساليانه بيش از 575 ميليون يورو، بزرگترين شرکت رادياتور سازی در اروپاست. پشتوانة اين افتخار، نام تجاری معتبر ، توسعه بين المللي، همچنين تنوع وسيع و جالب توجه محصولات است. ارزشی که شرکت به مشتريان خود قائل است بر پايه ی ايجاد، نگهداری و توسعه ی روابط تجاریِ برد – برد می باشد. كمپاني رادسون با پشتوانه ی بيش از 3450 نيروی کار متخصص و مشتاق، انرژی مضاعفي را گرد هم می آورد که برای توليد محصولاتي برتر براي مصرف كنندگان رادياتورهاي رادسون در سرتاسر جهان حياتی است.

محصولات توليدي:
-رادياتورهای پنلی فولادی
-رادياتورهای دكوري (طرح خاص)
-حوله خشك كن ها
-رادياتورهاي شيشه اي (Glass radiator)
-سيستم های گرمايش کفی
-شيرهاي ترموستاتيك و کنترل كننده هاي ديجيتال
-رادياتورهای برقی
-بست ها و اتصالات
-سيستم های تهويه ی هوا
-سيستم هاي گرمايش زير سطحي

رادسون در يك نگاه:
ميزان فروش ساليانه : حدود 680 ميليون يورو
حجم توليد: 12 ميليون بلوك رادياتور در سال تعداد
نيروی کار: حدود 4000 نفر
محدوده بازار: جهانی


اطلاعات تماس دماساز
آدرس فروشگاه : زنجان خیابان صفا روبروی کارخانه کبریت سابق پلاک 170

دماساز با بزرگترین شبکه خدمات پس از فروش

تلفن تماس با فروشگاه      33472745-024 (8خط)

کلیه حقوق وب سایت متعلق به گروه فنی دماساز می باشد. 2005-2017